Escape room

Szukasz pomysłu na dobrą zabawę razem z grupą przyjaciół? Lubicie zagadki, odrobinę adrenaliny i grę z czasem? Jeśli tak, to najwyższy czas, żeby przemyśleć wyprawę w miejsce, w którym będziecie mogli się sprawdzić w logicznym myśleniu, sprycie, inwencji i kreatywności! Miejsce, o którym mowa, to escape room Szczecin – czyli niezwykłe wyzwania dla odważnych i lubiących świetną zabawę. Namów swoich przyjaciół, zabierz ich ze sobą i przeżyj niesamowitą przygodę.

Escape room Szczecin to doskonała zabawa zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych. Polega ona na tym, że zostajesz umieszczony w zamkniętym pomieszczeniu, zaś Twoim zadaniem jest znalezienie sposobu na to, jak się z niego wydostać w jak najkrótszym czasie. Cała idea zabawy została zaczerpnięta z niezwykle popularnych gier komputerowych typu point and click i przeniesiona do rzeczywistości. By znaleźć drogę ucieczki, możesz wykorzystać różnego rodzaju przedmioty, jakie znajdują się w danym pomieszczeniu. Dodatkowo również będziesz musiał rozwiązać gry umysłowe, łamigłówki oraz ominąć wszelkie pułapki, jakie zastawili twórcy poszczególnych pokojów. Doskonały sposób na znalezienie się w innym, nieznanym dotąd świecie. I doskonała zabawa dla całej Twojej ekipy!

Escape room to niezła gratka dla miłośników niekonwencjonalnych sposobów spędzania wolnego czasu, dla tych, którzy wolą odpoczywać aktywnie. To wyjątkowa przygodna. Jeśli postawisz na współpracę, nieszablonowe myślenie oraz logikę, na pewno uda Wam się uwolnić! Czas, start!