Dobra zabawa w escape roomie w Warszawie!

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć nową formę zabawy i rozrywki dla grupy osób. Room escape Warszawa, jest jedną z ciekawych form spędzania czasu.
Niektórzy zastanawiają się, co to jest właściwie ten escape room. Odpowiadając – jest to nowo powstała forma spędzania czasu, w której grupa uczestników zostaje zamknięta w jednym z pokoi i ma określony czas do wydostania się się z niego. W wydostaniu się służą im ukryte w pomieszczeniach wskazówki, które jak po nitce do kłębka doprowadzają ich do upragnionego „exit”.
W zależności od escape roomu, pokoje wystylizowane są w różnej tematyce, aby wyglądały jak te wyjęte z horroru. Jest to bardzo popularna rozrywka poza granicami naszego kraju, która swą popularność zaczyna zdobywać również w Polsce. Zabawę w escape roomie porównuje się często do tej z gier komputerowych, tylko osadzona jest w realnym świecie z prawdziwymi ludźmi. Nie ma tutaj opcji powtórzenia.
Room escape Warszawa ma przewagę nad innymi formami rozrywki, ponieważ angażuje łącznie wszystkich uczestników, dzięki czemu każdy może aktywnie uczestniczyć w zabawie. Często wykorzystywany jest przez przedsiębiorstwa, jako sposób na motywację pracowników i naukę pracy zespołowej.
Escape room posiada przeważnie kilka pokoi, z których każda grupa może wybrać ten najbardziej dla siebie interesujący.
Pojawiają się często pytanie, czy zabawa jest bezpieczna? Tak, jest ona całkowicie bezpieczna i monitorowana na bieżąco przez pracowników.
Może jest to właśnie idealny sposób na spędzenie czasu dla Ciebie?