Pomysł na imprezę firmową

Jesteś szefem firmy i masz zgrany zespół pracowników tworzących prawdziwą rodzinę? A może masz gorzej, i już nie wiesz jak rozładować codzienne napięcie w biurze, przez co wszyscy cierpią?
W obu tych przypadkach możemy zaproponować świetną zabawę dla całej ekipy, która nie tylko doda niezapomnianych emocji, ale również skutecznie odbije się na relacjach między pracownikami. Chodzi o Escape Room dla firm, zupełnie nową propozycję na fajną zabawę dla dorosłych, która coraz częściej pojawia się na liście top najbardziej nietypowych i oryginalnych pomysłów dla imprez firmowych.
Cała zabawa polega na przeniesieniu się do budynku, gdzie każdy pokój stanowi zagadkę tzw. Escape Room, z których uczestnicy muszą się wydostać w ciągu 60 minut. Dla graczy są przygotowane zagadki logiczne, kreatywne, na spostrzegawczość oraz wymagające odrobinę wysiłku fizycznego. Tylko od współpracy zależy to, czy wszystkie zagadki zostaną rozwiązane i czy się uda stamtąd wydostać.
Dlaczego jest to świetny pomysł dla firm? Ponieważ Escape Room jest zabawą, która wymaga 100% współpracy i jeżeli akurat tego brakuje w waszym zespole, to takie bawienie się stanowi bardzo dobre rozwiązanie problemu. To również daje możliwość poznania osób, z którymi się na co dzień pracuje zupełnie z innej strony, być może się ukażą wspólne zainteresowania i hobby. Już nie wspominam o tym, jaką to daję szansę zespołowi na integrację oraz polepszenie umiejętności podejmowania wspólnych decyzji i podziału obowiązków.
Myślę, że każda ekipa zostanie w całości wciągnięta w taką zabawę, a atmosfera w biurze odmieni się w lepszą stronę!