Specjalne podesty do prac wykończeniowych

W trakcie wykonywania różnego rodzaju prac związanych z dekoracjami i lub z wykończeniem odnowionego czy remontowanego pomieszczenia z pewnością warto zadbać o odpowiedni sprzęt i narzędzia. Przydają się tutaj nie nie tylko dobrze dobrane wiertła oraz młotowiertarki ale także (w przypadku większości pracy powodujących konieczność ponownego od malowania) również wałki i pędzle. Do prac na nieco większych na wysokościach przydają się również stabilna platformy i podesty na które można się wspiąć aby móc dotrzeć do wyżej położonych miejsc.
Dzięki takim rozwiązaniom na możemy dużo szybciej i sprawniej wykonać wszystkie powierzone nam zadania w określonym pomieszczeniu. Stosowane dzisiaj na budowach oraz w trakcie wykonywania prac wykończeniowych podesty zazwyczaj wykonane są z lekkich stopów metali. Doskonale sprawdza się w tej roli aluminium. Stopnie takich schodów lub podestów powinny być wyłożony gumą lub innym materiałem zapobiegającym ślizganiu się. Sam podest powinien być wystarczająco lekki abyśmy mogli bez przeszkód przesuwać go z miejsca na miejsce.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna