Pokeblock launcher
Gry a stres.

Lubię czasami uruchomić sobie Minecrafta po godzinach. Ta gra topi we mnie nagromadzoną złą energię. Cały dzień na pełnych obrotach – praca, praca, praca; a ja tęsknię za swoim wewnętrznym dzieckiem. Pobrałem niedawno pokeblock launcher i wkroczyłem do nieskończonego świata kolorowych klocków. Od razu zapomniałem o bożym świecie i problemach dnia codziennego. Można się śmiać, to takie pewnie niemęskie, ale mi pomaga! Każdemu zresztą polecam. Nigdy nie mów nigdy.

Gdzieś tam musi być jakaś cywilizacja…

Kiedyś nie cierpiałem papryki. Podobnie, rozrywka zakorzeniona we wschodniej tradycji mangowej kreski – nie dla mnie. Tak mi się przynajmniej kiedyś wydawało. Ale przecież nawet schabowy, purée i smażona cebulka potrafią się z upływem czasu zwyczajnie przejeść. Spróbowałem kuchni azjatyckiej zatem.

Mody do gier przedłużają tychże żywot, a nawet pozwalają skosztować nowych doznań. W Internecie mnóstwo jest poradników, dzięki którym w kilka minut zainstalujemy na komputerze Javę, a dalej to już rzut beretem i pokeblock launcher ląduje na naszym twardym dysku. Teraz to już tylko pozostaje nam cieszyć się nieskończonymi możliwościami okraszonymi mangową konwencją. To nie jest uniwersum dla każdego, ale – jak wspomniałem – gusta bywają zmienne.

Wrażenia.

Pokeblock launcher wymiata. Uśmiech od ucha do ucha, zabawa na całego. Pikachu i reszta bandy dostarczyły mi tylu pozytywnych doznań, nie pamiętam kiedy czułem się tak psychicznie wypoczęty. Totalne odmóżdżenie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W każdym razie, subiektywnie nie da się o frajdzie płynącej z zainstalowania pokeblock launcher nic złego powiedzieć, a pejoratywne określenia nabierają nowego pozytywnego blasku, jak sama gra zresztą, kiedy spotka się z ze światem Pokemonów.

Co z aktualizacjami?

Nie znam się za bardzo na komputerach, ale instalacja pokeblock launcher nie nastręcza większych problemów. Wystarczy wpisać w Google pokeblock launcher i od razu natrafiamy na jakiś fajny poradnik. Później to już w ogóle jest z górki, bo gra aktualizuje się sama, razem z dodatkową zawartością, a tej przybywa. Nie wyobrażam sobie znudzić się w najbliższej przyszłości Minecraftem, bo to jest sandbox ostateczny. Społeczność skupiona wokół gry cały czas dba o jej rozwój, również w technicznym aspekcie. Z modem pokeblock nie ma najmniejszych problemów, nic się nie dzieje złego; ja przynajmniej nie zauważyłem.

Pamiętajcie tylko, na samym początku zainstalować Javę! To nie jest trudne, wystarczy pobrać ze strony dostawcy oprogramowania i klikać dalej, dalej, dalej.