Randez Vous z Nieznajomą

„Randez Vous z Nieznajomą” jest… interaktywną grą erotyczną, której wydania w naszym kraju podjęła się Manta. Dość kontrowersyjny tytuł rosyjskiego Exe Soft (który swoją drogą słynie z produkcji tego typu tworów) zapowiada się całkiem interesująco i może być smakowitym kąskiem dla pełnoletnich i niewyżytych graczy ;).

Fabuła gry, lub, jak można konkretniej określić, filmu interaktywnego „Randez Vous z Nieznajomą” można nazwać „uwodzicielską”. Wyobraź sobie, że jesteś ubrany w elegancki, doskonale skrojony garnitur od Armaniego i odwiedzasz najbardziej prestiżowy klub nocny w przestrzeni dziesiątków kilometrów. Czujesz, że ta noc jest wyjątkowa i zdarzy się podczas niej coś niezwykłego. Przekraczając próg klubu widzisz właśnie Je, które zdają się na ciebie czekać. Są tu najpiękniejsze kobiety, dla których nie liczy się twoja sława czy pieniądze. Tylko twój naturalny wdzięk i umiejętność konwersacji z partnerką może doprowadzić cię do finału, który równie dobrze może być przeżyciem upojnej nocy, jak i oberwaniem w policzek…

„Randez Vous z Nieznajomą” będzie więc tytułem, który postawi przed graczem nie lada wyzwanie, polegające na uwiedzeniu jednej z 3 pięknych, rosyjskich dziewcząt – sceptycznej i zmysłowej Nataszy, naiwnej i nieśmiałej Anyy oraz romantycznej i tajemniczej Oksany. Każda z nich jest zgoła inna, na każdą jest „inny sposób”, który trzeba będzie odkryć, aby dostać nagrodę. Wykazać się znajomością kobiecej natury – oto jest wyzwanie, które oceni komputer, przyznając punktację wyrażoną w procentach, oraz partnerka, nabierając coraz większej ochoty na igraszki pod kołderką. Możliwość ukończenia gry na 30 różnych sposobów daje szerokie pole do manewru i na niejednym wymusi przejście tytułu raz za razem, co dodatkowo podniesie żywotność „Randez Vous z Nieznajomą”. Gra opatrzona aż 78 minutami sekwencji Full Motion Video dostarczy mocnych wrażeń wizualnych. Sekwencje video, teksty oraz scenografia wykonana przez najlepszych reżyserów filmów erotycznych nie powinny w żadnym wypadku zawieść. Całość spolszczona przez profesjonalistki ze zmysłowym głosem dodatkowo ma dodawać smaczku.

Gra ukaże się w Polsce już niebawem, bo w marcu tego roku. Przewidziana jest cała seria tego typu rozrywki, która obejmuje jeszcze dwa inne tytułu Randez Vous (więcej informacji zostanie nam ujawnionych dopiero w czerwcu i wrześniu). Wydanie tej gry w Polsce na pewno nie obejdzie się bez skomlenia i narzekań „obrońców moralności”, którzy dołożą wszelkich starań, aby zniesmaczyć ludzi. Kogo to jednak obchodzi?