Dlaczego my?

Dzięki wyśmienitej lokalizacji w której się znajdujemy, możemy zapewnić komfortową obsługę grup zorganizowanych, które pragną odwiedzić m.in. :

Licheń
Zabytki Konina
Termy Ślesińskie
Kopalnie Soli w Kłodawie
Dowolny inny cel w Polsce

Lokalizacja w centrum kraju pozwala na obsługę wycieczek dalekodystansowych. Dzięki nam poczujesz, że stać Cię na odrobinę przyjemności.

Restauracja Gospoda Piwniczna

Gospoda piwniczna zaprasza na przyjęcia okolicznościowe.

Zaufaj nam, a Twoja uroczystość będzie jedyna w swoim rodzaju!
Jeżeli chciałbyś zorganizować…

przyjęcie weselne

komunię

imieniny

urodziny

wieczór panieński

wieczór kawalerski

osiemnastkę

chrzciny

… a nie wiesz jak i gdzie – nie czekaj, zgłoś się do nas już dziś !
16.9.2017
Nie możesz tego przegapić !
Wspaniały obiad

Zapraszamy na smaczny obiad w wyśmienitej atmosferze.

Konińska Starówka

Dawniej jak i dziś okolice miasta są ważnym węzłem komunikacyjnym łączącym północ kraju z południem i wschodnią część z zachodnią. O tym, że zawsze przez Konin przebiegały ważne szlaki handlowe świadczy dumnie wznoszący się w centrum dawnego Konina słup drogowy z XII wieku, wyznaczający niegdyś połowę drogi między Kaliszem a Kruszwicą.
Lokalizacja

Konin, to miasto położone w centralnej Polsce, we wschodniej części Wielkopolski, na rzeką Wartą. Liczba mieszkańców miasta wynosi obecnie ok 80.000. Przez miasto przebiega autostrada A2 wschód – zachód, łącząca Warszawę z Poznaniem i będąca częścią międzynarodowej trasy Berlin – Moskwa.
Atrakcje starówki
Poznaj zabytki Konińskiej Starówki

Miasto Konin posiada wiele wspaniałych zabytków godnych uwagi. Szczególnym ich skupiskiem jest niewątpliwie najstarsza część Konina – Starówka.
Lokal

Miło nam powitać Państwa na stronie „Gospody Piwnicznej” Mamy nadzieję, ze dostarczy ona niezbędnych informacji o tym klimatycznym, pełnym tajemnic i historii miejscu a jednocześnie zachęci do odwiedzenia nas. W gospodzie czekają na Panstwa pyszne dania i potrawy kuchni polskiej przygotowane według tradycyjnych receptur. Wnętrze i wystrój naszej gospody tworzy niezapomniany klimat podczas biesiadowania. Zapraszamy !!!

słowa kluczowe: pierogi konin, karczma piwniczna, piwniczna restauracja, konin starowka, gospoda kuchnia polska, konin dawniej i dziś, www gospoda pl