Stawki Centrum to kameralne osiedle położone w samym sercu dzielnicy Stawki w Toruniu. Niska, 3 kondygnacyjna nowoczesna zabudowa, którą tworzą 2 budynki na ogrodzonym zamkniętym terenie, daje poczucie intymności i bezpieczeństwa. Dodatkowo zastosowanie wind w każdej klatce, indywidualnych garaży oraz szeregu pomieszczeń gospodarczych (wózkownie, rowerownie, suszarnie itp.) zapewnia niewątpliwie komfort użytkowania i sprawia, że codzienne życie staje się wygodne.

Zaprojektowano 51 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni : od 34 do 75 m2 które charakteryzują się funkcjonalnymi układami aranżacyjnymi z możliwością dokonywania modyfikacji. Część mieszkań na parterze posiadać będzie duże przestronne tarasy ziemne wraz z częścią zieloną (ogródki), a pozostałe lokale będą mieć do dyspozycji wygodne balkony. W każdym mieszkaniu przewidziano nowoczesne rozwiązania instalacji teletechnicznej dzięki którym Klient w jednej skrzynce multimedialnej ma dostęp do przyłącza telefonicznego, telewizji kablowej, naziemnej, satelitarnej i radiowej oraz instalacji światłowodowej która zapewni internet.

słowa kluczowe: tom bud toruń, osiedle stawki toruń, tombud torun, osiedle stawki, tom bud developer, tombud developer pl, nowe mieszkania toruń stawki