Chorwackie specjały w Jeleniej Górze!

Pizza, makarony, sałatki i… chorwackie specjały – wszystkich tych dań możesz spróbować, będąc w Jeleniej Górze, a konkretnie w Pizzerii Dalmacja na ul. Morcinka 2.

Bogate tradycje

W Jeleniej Górze znajdziemy wiele restauracji, jednak to właśnie Pizzeria Dalmacja cieszy się największym zaufaniem klientów w mieście. Restauracja została otwarta w 2002 r. i skutecznie działa na rynku od samego początku istnienia.

Dania dla każdego!

Pizzeria Dalmacja Jelenia Góra charakteryzuje się przede wszystkim bogatym menu i niepowtarzalnym, świeżym i powstałym na bazie unikalnego przepisu ciastem. Dodatki do pizzy są zawsze świeże i sprowadzane od zaufanych dostawców.

Restauracja oferuje trzy rozmiary pizz – małą – 24 cm, dużą 28 cm oraz wersję familijną – 41 cm. Wybór smaków jest bogaty, dodatkowo istnieje możliwość wyboru własnych składników, na podstawie których możemy stworzyć autorską pizzę.

Pizzeria Dalmacja nie oferuje wyłącznie pizz, ale również pasty, sałatki i chorwackie specjały, takie jak Buła Chorwacka, Mieszane Mięso z Grilla czy Faszerowany Bakłażan.

Uniwersalna obsługa

Restauracja gwarantuje nie tylko jedzenie na miejscu, ale również i dowóz, który funkcjonuje nawet do 30 minut przed zamknięciem lokalu. Wnętrze Pizzerii Dalmacji jest niezwykle ciepłe i pozwala nam poczuć nieco bałkańskiego klimatu.

Z konkretnymi daniami, składnikami czy pysznie wyglądającymi zdjęciami można się zapoznać na stronie internetowej Pizzerii Dalmacji, którą znajdziemy pod wskazanym adresem: https://pizza-dalmacija.pl.