Niedogodności bloków mieszkalnych

Większość Polaków mieszka w blokach mieszkalnych. Szczególnie rozpowszechnione są one w wielkich miastach. Mieszkanie w takim budynku posiada pewne zalety. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba się troszczyć zbytnio o budynek i własne mieszkanie, ani niczego pilnować. Wszystko załatwia nasza spółdzielnia. Nie musimy też odśnieżać chodników i parkingów zimą. Tu jednak zalety zaczynają się kończyć.

Wadami mieszkania w bloku jest duża koncentracja mieszkań obok siebie. W takich warunkach sąsiedzi sobie na wzajem przeszkadzają, często stając się wrogami. Przeszkadzają nam hałasy, głośno grająca muzyka czy życie towarzyskie w sąsiednich mieszkaniach. Niestety, bliska ich obecność oznacza też problemy z wędrującymi z domu do domu insektami. Dotyczy to między innymi pluskiew, które są ciężkie w zwalczaniu. Likwidacja pluskiew, które przeszły do naszego mieszkania niewiele da, jeżeli przeszły one z mieszkania naszego sąsiada i ten nie upora się z tym wstydliwym i niezwykle uporczywym problemem.

tag: Likwidacja pluskwy Bukowina Tatrzańska, plutoniczne skały, rehabilitacja holistyczna Białystok, Alufelgi Szczecin Prawobrzeże