Tanie gry planszowe i Gry integracyjne

Gry planszowe-ciekawy prezent urodzinowy.

Zbliżają się urodziny twojego dziecka, a ty nadal nie wiesz co mu kupić. Co prawda, inni rodzice dają swoim dzieciom pieniądze lub telefony komórkowe, ale ty nie jesteś do końca przekonana, czy to dobry pomysł. Przecież Tobie właśnie chodzi o to, by dziecko nie spędzało całego dnia w internecie, klikając w klawiaturę telefonu. Poza tym nie chciałabyś, by wyrosło na człowieka chciwego, zachłannego.

Musi również uświadomić sobie, że nie zawsze dostanie to, czego aktualnie oczekuje. Zdecydowałaś, że kupisz mu prezent, którym będzie mogło podzielić się z innymi. Gry integracyjne to jest to- pomyślałaś. Są tanie, rozwijają jego pamięć, a do tego będzie mogło grać w nie razem z kolegami.

Poszłaś do najbliższego sklepu z zabawkami i wybrałaś tanie gry planszowe. Do gustu najbardziej przypadło Ci „Grzybobranie” i „Bystre oczko”. To takie proste gry, w sam raz dla ośmiolatka. Zaraz po przyjściu do domu, zapakowałaś prezent w ładne pudełko, niech czeka spokojnie na solenizanta. Syn na pewno się ucieszy, bo będzie miał co robić w wolne dni.