W razie, gdy potrzebujemy pilnie napisać na przykład referat na komputerze, a ten się zawiesił i za żadne skarby nie umożliwia nam dalszej pracy, powinniśmy wezwać pogotowie komputerowe.

Łódź na szczęście ma taki przybytek, z którego powinniśmy korzystać w razie jakichkolwiek awarii. Pogotowie takie charakteryzuje się wyjątkowo szybkim czasem działania i dwudziestoczterogodzinnym czasem pracy. Dlatego jest nieocenione, gdy komputer jest nam potrzebny w tej chwili, a odmówił posłuszeństwa.

Każdy zna zapewne prawo Murphy`ego , według niego, Twój komputer zepsuć się powinien akurat dokładnie wtedy, gdy nie masz szansy na jego naprawienie w ciągu kilku minut, a jest Ci strasznie potrzebny. Jest to chyba najczęściej funkcjonujące prawo w stosunku do każdego człowieka.

Dlatego warto mieć w swoim telefonie numer zapisany na przykład pogotowie komputerowe Łódź, tak na wszelki wypadek, by przeciwdziałać temu prawo i nagiąć je choć trochę na swoją stronę. Bowiem jest wysoce prawdopodobne, że gdy szef kazał Ci zdać jakiś projekt najpóźniej jutro rano, to gdy będziesz nad nim pracował w ostatniej chwili nawet pilnie przez calutką noc, to w końcowej fazie zdarzy się coś, co spowoduje, że nie będziesz mógł odtworzyć pliku czy w ogóle uruchomić komputera. Wówczas jesteś zdany wyłącznie na pogotowie komputerowe. Łódź na szczęście jest zaopatrzona w fachowców działających w takim pogotowiu, więc dla nich nie będzie problemem uratowanie Cię przed zagładą z rąk szefa za pomocą kilku trików stawiających komputer do pionu.

Dlatego wówczas należy wezwać pogotowie komputerowe. Łódź ma takie oddziały pogotowia i warto mieć do nich numer telefonu, tak na wszelki wypadek zapisany gdzieś pod ręką, czy to w notesie, czy w telefonie. Wówczas w razie awarii systemów w naszej firmie będziemy wiedzieli do kogo się zwrócić o każdej porze dnia i nocy.

Ich szybka reakcja sprawia, że chętniej korzystamy z pogotowia, gdy dzieje się coś złego niż czekamy na przybycie zaufanej osoby w godzinach jej pracy.